SIÓFOKI SPORTGIMNASZTIKA EGYESÜLET

RITMIKUS GIMNASZTIKA

2017/18-as tanév eredményei:

 

2018. 05. 06-án lezajlott Somogyjádon a Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia 1-5. korcsoport versenye.

I.korcsoport – Siófoki Vak Bottyán J. Ált. Isk. csap. - Kovács Luca, Keczéry Sára, Topscháll Noémi, RegenyZsófi                                12. hely

II.korcsoport – Siófoki Vak Bottyán J. Ált. Isk. csap - Gosztonyi Kata, Péte Nikolett, Magyar-Stinner Nóra, Csertán Lili     7. hely

                     Siófoki Széchenyi I. Ált. Isk. csap. - Varga Nóra, Teterin Kiara Cseh Kata, Koltai Boglárka,                     9. hely

III. korcsoport: - Siófoki Széchenyi I. Ált. Isk. csap. - Durucz Lili, Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Városi Anna                  4. hely

IV.korcsoport – Siófoki Vak Bottyán J. Ált. Isk. csap. - Kékesi Alexandra, Bozzai Kincső, Bogárdi Eszter, Ittzés Lili                          3. hely

Az első 8 közé került csapatok továbbjutottak az országos döntőbe, amely május 18-20. Kazincbarcikán lesz.

2018. 04. 15. Budapest - Diákolimpia Regionális Döntő

6. korcsoport - Perczel Mór G. csapata 1. hely

       Tőke Zsófia, Gulyás Gabriella, Kostyán Hajnalka

2018. 03. 02. Siófok -  Széchenyi Kupa

Diákolimpia korcsoportokban:

1.korcsoport – Siófoki Vak Bottyán J. Á. I. csapata 2. hely /Kovács Luca,        

                                 Keczéry Sára, Topscháll Noémi, Regenyei Zsófi/

2.korcsoport –  Siófoki Vak Bottyán J.Á.I. csapata 1. hely /Gosztonyi Kata,       

                             Péter Nikolett, Csertán Lili, Magyar-Stinner Nóra/

                     –  Siófoki Széchenyi I. Á.I. csapata 2. hely /Varga Nóra,    

                              Teterin Kiara, Cseh Kata, Koltai Boglárka/

 3. korcsoport – Siófoki Széchenyi I. Á.I. csapata 1. hely /Városi Anna,          

                                   Kostyán vila, Kostyán Zsanett, Durucz Lili/

4. korcsoport – Siófoki Vak Bottyán J.Á.I. csapata 1. hely/Ittzés Lili, Kékesi                 

                                                   Alexandra, Bozzai Kincső, Bogárdi Eszter/

 6. korcsoport – Siófoki Perczel M. Gimn. csapata 1. hely /Gulyás            

                                    Gabriella, Tőke Zsófia, Kostyán Hajnalka, /

 

Bemutató kategóriában

arany minősítés: SISE trió /Rátkai Lili, Markó Csenge, Koltai Boglárka/

arany minősítés: SISE csapata /Bartik Maja, Szabó Gréta, Szabó Hanna, Tarjányi     

                                                Kata/

ezüst minősítés: SISE csapata /Zielbauer Zoé, Schneider Marina, Schneider Léna,         

                                                   Schneider Alexa/

ezüst minősítés: SISE csapata /Kovács Luca, Béres Fruzsina, Topscháll Noémi,       

                                                  Regenyei Zsófi/

Szabadidő II. szint serdülő korcsoport csapat verseny:

arany minősítés: SISE csapata: Tóth Damarisz, Béli Evelin, Koszta Georgina,

Szabó Abigél/

                               junior 1.korcsoport csapat verseny:

arany minősítés: SISE csapata: Bartik Maja, Kékesi Alexandra, Markó Csenge,

                                               Városi Anna

                              serdülő korcsoport trió verseny:

arany minősítés: SISE trió: Durucz Lili, Szabó Hanna, Koltai Boglárka

                             junior 2. korcsoport duó verseny:

arany minősítés: SISE duó: Ittzés Lili, Szabó Gréta

ezüst minősítés: SISE duó: Bán Zsófia, Porga Laura

 

2017. 12.10.. - Budapest - BSEV Szabadidő Fesztivál

szabadidő 2. szint - junior 2.

trió: Markó Csenge, Bartik Maja, Koltai Boglárka - bronz minősítés

duó: Szabó Gréta Ittzés Lili - bronz minősítés

szabadidő 2. szint - serdülő

trió: Durucz Lili, Gebula Sára, Szabó Hanna - bronz minősítés

 

2017. 11.04-5. - Budapest - BSEV országos döntő

szabadidő 2. szint - junior 2.

trió: Markó Csenge, Bartik Maja, Koltai Boglárka - bronz minősítés

duó: Szabó Gréta Ittzés Lili - bronz minősítés

szabadidő 2. szint - serdülő

trió: Durucz Lili, Gebula Sára, Szabó Hanna - bronz minősítés

 

2016/17-es Tanév eredményei:

 

2017. május 28 - ritmikus gimnasztika diákolimpia országos döntő Somogyjádon, ahol a Siófoki iskolák a következő eredményeket érték el.

 6. korcsoport

Perczel Mór Gimnázium csapata a  a 2. helyen végzett.

Szőcs Lilla, Farkas Nikolett, Papp Franciska, Darás Réka, Tőke Zsófia, Gulyás Gabriella és Kostyán Hajnalka.

Siófoki Vak Bottyán János Ált. Iskola csapatai:

4. korcsoport

5.  helyen végzett.A csapat tagjai: Hózer Fanni, Ittzés Lili, Drabik Fruzsina és Garamvölgyi Lilla.

 

2. korcsoportban a 13. helyen végeztek:

A csapat tagjai: Csertán Lili, Gosztonyi Kata, Magyar-Stinner Nóra, Péter Nikolett.

 3. korcsoport

Siófoki Széchenyi István Ált. Isk. csapata a  a 8. helyen végzett.

A csapat tagjai: Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Városi Anna, Durucz Lili

 

A Beszédes J. Ált. Isk. csapati:

3. korcsoportban a 10. helyen végeztek:

A csapat tagjai: Borza Laura, Homor Luca, Markó Csenge, Pécsei Hanna, Rátkai Lili.

1. korcsoportban a 13. helyen végeztek:

Béres Fruzsina, Homor Dorka, Máté Gréta, Máté Réka, Struve Margit Cseresznye.

 

2017. 05.06. - Budapest - BSEK Országos döntő

Szabadidő II. szint::

Serdülő trió: Szabó Hanna Gerda, Durucz Lili, Gebula Sára Dalma

                                                          3. hely bronz minősítés

Junior 2. trió: Markó Csenge, Kostyán Viola, Bartik Maja

                                                          3. hely ezüst minősítés

                       Ittzés Lili, Kostyán Zsanett, Szabó Gréta Viktória

                                                           4 . hely bronz minősítés

felnőtt trió: Drabik Fruzsina, Farkas Nikolett, Kostyán Hajnalka

                                                           1. hely arany minősítés

2017.04.14. - Vecsés Kupa nemzetközi verseny

Serdülő trió: Szabó Hanna Gerda, Durucz Lili, Gebula Sára Dalma

                                                                                       1. hely

Junior 2. trió: Markó Csenge, Kostyán Viola, Bartik Maja

                                                                                       2. hely

                       Ittzés Lili, Kostyán Zsanett, Szabó Gréta Viktória

                                                                                       3. hely

felnőtt trió: Drabik Fruzsina, Farkas Nikolett, Kostyán Hajnalka

                                                                                       2. hely

2017. 03. 26. Diákol. Regionális Döntő - Somogyjád

1.korcsoport:

Beszédes J. Ált. Isk. csapata                         -           10. hely

Homor Dorka Szofi, Máté Gréta, Máté Réka, Struve Margit, Béres Fruzsina

 2.korcsoport:

Siófoki Vak Bottyán J. Ált. Isk. csapata           -           10. hely

Csertán Lili, Gosztonyi Kata, Magyar-Stinner Nóra Liliána, Péter Nikolett

            Siófoki Széchenyi I. Ált. Isk. csapata   -           14. hely

Ács Jázmin Szabina, Balogh Natália, Benedek Luca Rebeka, Varga

Nóra

3. korcsoport:

            Siófoki Széchenyi I. Ált. Isk. csapata    -           6. hely

Durucz Lili, Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Városi Anna

Krisztina

Beszédes J. Ált. Isk. csapata                            -          10. hely

Borza Laura, Markó Csenge, Pécseli Hanna Hajnalka, Rátkai Lili, Homor LucaSára

4.korcsoport:

Vak Bottyán J. Ált. isk. csapata                         –         4. hely

Drabik Fruzsina, Garamvölgyi Lilla, Hózer Fanni, Ittzés Lili

6. korcsoport:

Perczel M. Gimn. csapata                                 -           1. hely

Szőcs Lilla, Papp Franciska, Kostyán Hajnalka, Tőke Zsófia, Farkas Nikolett, Gulyás Gabriella, Darás Réka

 

 

2017.03.04. Széchenyi Kupa - Siófok

A siófoki iskolák a következő eredményeket érték el:

1.korcsoport:

Beszédes J. Ált. Isk. csapata                         -           3. hely

Homor Dorka Szofi, Máté Gréta, Máté Réka, Struve Margit

 2.korcsoport:

Siófoki Vak Bottyán J. Ált. Isk. csapata           -           2. hely

Csertán Lili, Gosztonyi Kata, Magyar-Stinner Nóra Liliána, Péter Nikolett

            Siófoki Széchenyi I. Ált. Isk. csapata   -           3. hely

Ács Jázmin Szabina, Balogh Natália, Benedek Luca Rebeka, Varga

Nóra

       3. korcsoport:

            Siófoki Széchenyi I. Ált. Isk. csapata    -           2. hely

Durucz Lili, Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Városi Anna

Krisztina

Beszédes J. Ált. Isk. csapata                            -           3. hely

Borza Laura, Markó Csenge, Pécseli Hanna Hajnalka, Rátkai Lili, Homor LucaSára

4.korcsoport:

Vak Bottyán J. Ált. isk. csapata                         –         2. hely

Drabik Fruzsina, Garamvölgyi Lilla, Hózer Fanni, Ittzés Lili

6. korcsoport:

Perczel M. Gimn. csapata                                 -           1. hely

Szőcs Lilla, Papp Franciska, Kostyán Hajnalka, Tőke Zsófia, Farkas Nikolett, Gulyás Gabriella, Darás Réka

Trió:

SISE: Szabadidő II. -Serdülő korcsop. - arany minősítés 

              /Gebula Sára, Durucz Lili, Szabó Hanna/

SISE: Szabadidő II.- Junior korcsop. 1. cs.  - arany minősítés

             /Markó Csenge, Kostyán Viola, Bartik Maja/

                                                          2. cs. - arany minősítés

           /Szabó Gréta, Ittzés Lili, Kostyán Zsanett/

SISE: Szabadidő II. - felnőtt korcsop.         - arany minősítés

         /Farkas Nikolett, Kostyán Hajnalka, Darbik Fruzsina/

 

           

2015./16. Tanév eredményei:

2016. 05. 28. - Nagyatád - rg diákolimpia országos döntő

 

Most érkeztünk meg a ritmikus gimnasztika diákolimpia országos döntőjéről, Nagyatádról. A siófoki iskolák csapatai a következő eredményeket érték el:

 

 6. korcsoport – 4. helyezés – Perczel Mór Gimnázium csapata: a csapat tagjai: Farkas Nikolett, Kelemen Debóra, Kostyán Hajnalka, Papp Franciska, Szőcs Lilla Petra, Varga Zsanett.

 

4.   korcsoport – 6. helyezés – Siófoki Vak Bottyán János Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. - a csapat tagjai: Darás Réka, Molnár Zsófia, Gulyás Gabriella Lilla,  /tartalék Hózer Fanni /

 

3. korcsoport – 7. helyezés – Siófoki Vak Bottyán János Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. - a csapat tagjai: Bodor Eszter, Fejes Fanni, Itzés Lili, Kékesi Alexandra Krisztina.

 

2. korcsoport – 9. helyezés – Siófoki Széchenyi István Ált. Isk. csapata – a csapat tagjai: Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Durucz Lili, Városi Anna.

 

 1. korcsoport – 7. helyezés – Siófoki Vak Bottyán János Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. - a csapat tagjai: Csertán Lili, Gosztonyi Kata, Magyar-Stinner Nóra Liliána, Péter Nikoletta

 

 

 

Zrínyikupa - Kaposvár - 2016. 04. 30.

 

Vak B. Ált. Isk.

 

1. korcsoport. Csertán Lili, Gosztonyi Kata, Magyar Stinner Nóra Liliána, Péter Nikoletta

 

                           2. hely

 

3. korcsoport.   Bodor Eszter, Fejes Fanni, Itzés Lili, Kékesi Alexandra Krisztina

 

                              3. hely

 

4. korcsoport. Darás Réka, Gulyás Gabriella Lilla, Hózer Fanni, Molnár Zsófia

 

                              2. hely

 

Beszédes J. Ált. Isk.

 

2. korcsoport. Baján Marica Augusztina, Markó Csenge, Borza Laura, Szabó Róza Mária

 

                               3. hely

 

Széchenyi I. Ált. Isk.

 

1. korcsoport. Ács Jázmin Szabina, Beliczky Nóra, Benedek Luca Rebeka, Varga Nóra

 

                               4. hely

 

2. korcsoport     Durucz Lili, Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Városi Anna Krisztina

 

                               3. hely 

 

Perczel Mór Gimn. Farkas Nikolett, Kelemen Debóra, Kostyán Hajnalka, Papp Franciska, Szőcs Lilla Petra, Varga Zsanett

 

                               1. hely

 

                       

 

Regionális diákolimpia döntő Kaposvár - 2016. 04. 03.

 

Vak B. Ált. Isk.

 

1. korcsoport. Csertán Lili, Gosztonyi Kata, Magyar Stinner Nóra Liliána, Péter Nikoletta

 

                            9. hely tovább jutott az országos döntőbe

 

3. korcsoport.   Bodor Eszter, Fejes Fanni, Itzés Lili, Kékesi Alexandra Krisztina

 

                               6. hely tovább jutottak az országos döntőbe

 

4. korcsoport. Darás Réka, Gulyás Gabriella Lilla, Hózer Fanni, Molnár Zsófia

 

                               5. hely tovább jutottak az országos döntőbe

 

 

 

Beszédes J. Ált. Isk.

 

2. korcsoport. Baján Marica Augusztina, Markó Csenge, Borza Laura, Szabó Róza Mária

 

                               10. hely

 

Széchenyi I. Ált. Isk.

 

1. korcsoport. Ács Jázmin Szabina, Beliczky Nóra, Benedek Luca Rebeka, Varga Nóra

 

                               12. hely

 

 

 

2. korcsoport     Durucz Lili, Kostyán Viola, Kostyán Zsanett, Városi Anna Krisztina

 

                                8. hely  - tovább jutottak az országos döntőbe

 

 

 

Perczel Mór Gimn. Farkas Nikolett, Kelemen Debóra, Kostyán Hajnalka, Papp Franciska, Szőcs Lilla Petra, Varga Zsanett

 

                               1. hely  - tovább jutottak az országos döntőbe.

 

Széchenyi Kupa:

 

A Kupát a Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola nyerte el. 3 korcsoportban is első helyen végeztek.

 

1/B korcsoport

 

Vak Bottyán J. Ált. Isk. csapata 1. hely

 

Széchenyi I. Ál. Isk. csapata      3. hely

 

2/B korcsoport

 

Széchenyi I. Ált. Isk. csapata    2. hely

 

Beszédes J. Ált. Isk. csapata     3. hely

 

3/B korcsoport

 

Vak Bottyán J. ÁLt. I. csapata   1. hely holtverseny

 

4/B korcsoport   

 

Vak Bottyán J. Á. I. csapata      1. hely holtverseny

 

6/B korcsoport

 

Perczel Mór Gimnázium csapata 1. hely

 

 

 

Minősítő verseny.

 

SISE csapata arany minősítés

 

SISE duó arany minősítés

 

 

 

 2014/15. Tanév eredményei:

 

 

 

5/B korcsoport Perczel Mór Gimn. csapata     -          1. hely

 

 

 

4/B korcsoport Széchenyi I. Ált. I. csapata     -           6. hely

 

 

 

4/B kocsoport Vak B. Ált. Isk. csapata            -          10. hely

 

 

 

3/B korcsoport Vak B. Ált. Isk. csapata         -              8. hely

 

 

 

Május 22. Diákolimpia Regionális Döntő - Pécs

 

 

 

5/B korcsoport Perczel Mór Gimn. csapata         -              1. hely

 

 

 

4/B korcsoport Széchenyi I. Ált. Isk. csapata       -              3. hely

 

 

 

4/B korcsoport Vak Bottyán J. Ált. Isk. csapata  -              7. hely

 

 

 

3/B korcsoport Vak Bottyán J. Ált. Isk. csapata  -              4. hely

 

 

 

2/B korcsoport Beszédes J. Ált. Isk. csapata       -              12. hely

 

 

 

2/B korcsoport Vak B. J. Ált. Isk. csapata              -              15. hely

 

 

 

2/B korcsoport Széchenyi I. Ált. Isk. csapata       -              13. hely

 

 

 

2/B korcsoport Enyingi Tinódi L. Seb. I. csap.      -              13. hely

 

 

 

1/B korcsoport Beszédes J. Ált. Isk. csapata       -              11. hely

 

 

 

 Pirossal írt csapatok az országos döntőre továbbjutottak.

 

 

 

Márc. 28-án, szombaton volt a Somogy Megyei Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia Kaposváron. Az siófoki iskolák tanulói a következő eredményeket érték el:

 

 

 

 

 

 

 

1/B korcsoport:

 

 

 

 

 

 

 

Beszédes J. Ált. Isk.   3.hely                                     Hevér Veronika

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Pap Zsófia Mónika

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Éva Elektra Gabriella

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Preimusz Lola

 

 

 

 

 

 

 

 2/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

Beszédes J. Ált. Isk.              2. hely                         Szabó Róza

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Borza Laura

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Baján Marica

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Markó Csenge

 

 

 

 

 

 

 

 Széchenyi I. Ált. Isk.             .3 . hely

 

 

 

 

 

 

 

Kostyán Viola

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Kostyán Zsanett

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Durucz Lili

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Varga Nóra

 

 

 

 

 

 

 

 Vak. B. J. Ált. Isk.                 4. hely                       Itzés Lili

 

 

 

 

 

 

 

                                                                              Bodor Eszter

 

 

 

 

 

 

 

                                                                               Fejes Fanni

 

 

 

 

 

 

 

                                                                               Magyar-Stimmer Nóra

 

 

 

 

 

 

 

 3/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

Vak B. J. Ált. Isk.                  2. hely                       Garamvölgyi Lilla,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   Kékesi Alexandra,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   Nagy Viktória,

 

 

 

 

 

 

 

 4/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

Széchenyi I. Ált. Isk.             1. hely helyezés          Kostyán Hajni,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                   Kovács Viktória,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Papp Evelin,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Poklos Zsuzsanna,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Tőke Zsófi

 

 

 

 

 

 

 

 Vak B. János Ált. Isk.                       2. hely

 

 

 

 

 

 

 

Darás Réka,   

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Szabó Rebeka,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Balogh Szonja,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Hózer Fanni

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Gulyás Gabriella

 

 

 

 

 

 

 

                                                                        Molnár Zsófia

 

 

 

 

 

 

 

 5/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

Perczel M. Gimn.                   1. hely             Farkas Nikolett,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Kelemen Debóra,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Papp Franciska,

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Szőcs Lilla Petra,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Széchenyi Kupa - Siófok - 2015.03.20.

 

 

 

 

 

 

 

A kupát holtversenyben a Siófoki Vak Bottyán J. Ált. Isk. és a paksi II. Rákóczi F. Ált. Iskola szerezte meg.

 

 

 

 

 

 

 

1/B korcsoport:

 

 

 

 

 

 

 

  1. hely     Zrínyi Ilona Ált. Isk. „C” csapat - Kaposvár
  2. hely     II. Rákóczi F Ált. Isk. – Paks
  3. hely     holtversenyben Beszédes J. Ált. Isk. – Siófok és

 

 

 

 

 

 

 

                                    Zrínyi I. Ált. Isk. B” csapat – Kaposvár

 

 

 

 

 

 

 

5.hely  Zrínyi I. Á. I. „A” csapat – Kaposvár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

  1. hely     Vak Bottyán J. Ált. Isk. – Siófok
  2. hely     Beszédes J. Ált. Isk.   -           Siófok
  3. hely     Széchenyi I. Ált. Isk. -           Siófok
  4. hely     Zrínyi I. Ált. Isk.        -           Kaposvár
  5. hely     Tinódi Lantos S. Á.I: -           Enying

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

  1. hely     II. Rákóczi F. Ált. Isk. – Paks
  2. hely     Zrínyi I. Ált. Isk.        -           Kaposvár
  3. hely     Vak B. J. Ált. I.          -           Siófok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

  1. hely     Vak Bottyán J. Á.I.    -           Siófok
  2. hely     hotversenyben a Széchenyi I. Á. I. – Siófok

 

 

 

 

 

 

 

                    és               II. Rákóczi F. Ált. Isk. – Paks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

  1. hely     Perczel Mór Gimn.     -           Siófok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6/B korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

  1. hely     Vak Bottyán J. Gimnázium   -           Paks
  2. hely     ESZI                                      -           Paks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minősítő C kategórás verseny eredményei:

 

 

 

 

 

 

 

SISE csapata – arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013/14. tanév eredményei:

 

 

 

 

 

 

 

Diákolimpia Országos Döntő - június 14-15. Nagyatád

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport - Vak Bottyán J. Ált. Isk. -   8. hely

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport - Vak Bottyán J. Ált. Isk. - 10. hely

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport - Széchenyi I. Ált. Isk.  -     5. hely

 

 

 

 

 

 

 

5/B korcsoport - Perczel M. Gimn.     -        2. hely

 

 

 

 

 

 

 

Diákolimpia Regionális Döntő - május 9. - Pécs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport – Vak Bottyán J. Ált. Isk.    - 2. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

            /Nagy viktória, Garamvölgyi Lilla, Devecz Dorisz, Zsohár Hanna, Kékesi Alexandra,/

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport – Vak Bottyán J. Ált. Isk.    - 4. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

            /Balogh Szonja, Darás Réka, Hózer Fanni, Magyar Sára, Szabó Rebeka/

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport - Széchenyi I. Ált. Isk.          - 1. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

/Kostyán Hajnalka, Papp Evelin, Poklos Zsuzsanna, Tőke Zsófi,/

 

 

 

 

 

 

 

5/B korcsoport – Perczel Mór Gimn.             - 1. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

            /Csepregi Brigitta, Farkas Nikolett, Kelemen Debóra, Papp Franciska, Szőcs Lilla/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minden csapat továbbjutott a Nagyatádon megrendezésre kerülő országos döntőre, amely június 14-15-én lesz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diákolimpia Megyei Döntő - márc. 29. Nagyatád.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport – Vak Bottyán J. Ált. Isk.    - 2. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            /Nagy viktória, Garamvölgyi Lilla, Devecz Dorisz, Zsohár Hanna, Kékesi Alexandra,/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport – Vak Bottyán J. Ált. Isk.    - 1. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            /Balogh Szonja, Darás Réka, Hózer Fanni, Magyar Sára, Szabó Rebeka/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport - Széchenyi I. Ált. Isk.          - 1. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Kostyán Hajnalka, Papp Evelin, Poklos Zsuzsanna, Tőke Zsófi,/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/B korcsoport – Perczel Mór Gimn.             - 1. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            /Csepregi Brigitta, Farkas Nikolett, Kelemen Debóra, Papp Franciska, Szőcs Lilla/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minden csapat továbbjutott a Pécsett megrendezésre kerülő regionális döntőre, amely május 9-én lesz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Széchenyi Kupa - Siófok - márc. 21.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

diák "B" csapat:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcs. Vak B. Ált. Isk. 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcs. Vak B. Ált. Isk. 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcs. Széchenyi I. Ált. Isk. 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/B korcs. Perczel M. Gimn. 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"C" szabadidő csapat minősítő verseny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gyermek korcs. SISE csapata arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kisgyermek korcs. SISE trio arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

középhaladó - junior korcs. SISE csapata arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"C" szabadidő egyéni minősítő verseny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szabó Rebeka - arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balogh Szonja - arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"C" középhaladó egyéni minősítő verseny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farkas Nikolett - arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kelemen Debóra - arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Papp Evelin - arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darás Réka - arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagy Viktória - arany minősítés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012/13. tanév  eredményei:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013. június 16. Pécs - Diákol. országos döntő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcs. SIOK  - 11. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcs. SIOK  - 10. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcs. SIOK  -  8. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013. április 30. Pécs - Diákolimpia Regionális Döntő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/B korcsoport SIOK - 12. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport SIOK - 9. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport SIOK - 6. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport SIOK - 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013. ápr. 19. Kaposvár - Zrínyi Kupa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/B korcsoport SIOK - 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport SIOK - 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport SIOK - 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport SIOK - 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013. március 14. Széchenyi Kupa - Siófok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1/B korcsoport SIOK - 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport SIOK - 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport SIOK - 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport SIOK - 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6/B korcsoport SISE - 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011/12 év eredményei:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012. június 13. Balatonboglár - diákol. országos döntő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/B korcsoport: SIOK "A" csapat 12. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport: SIOK csapata 5. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport: SIOK csapata 6. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport: SIOK csapata 6. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6/B korcsoport: TISZK Krúdy Gy. Szakközépisk. csapata 5. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012. április 21. Kozármisleny - Diákol. regionális döntő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/B korcsoport: SIOK "A" csapat 6. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          SIOK "B" csapat 12. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport: SIOK csapata 8. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport: SIOK csapata 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport. SIOK csapata 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6/B korcsoport: TISZK S. m. Krúdy Gy. Szakk.isk. csapata 2. hely.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012. márc. 23. Kaposvár - Diákol. megyei döntő       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1/B korcsoport:  SIOK "A" csapat 3. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          SIOK "B" csapat 5. hely   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport: SIOK csapata 1. hely.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport: SIOK csapata 2. hely.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4/B korcsoport: SIOK csapata 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6/B korcsoport: TISZK Krúdy Gy. Szakk.i. csapata 2. hely.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012. márc. 10. Széchenyi Kupa - Siófok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/B korcsoport:               SIOK "A" csapat 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Kerekes Luca, Balogh Szonja, Nagy Viktória, Németh Ninetta/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     SIOK "B" csapat 3. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ Mándity Babett, Verhás Vanessza, Fiath Fanni, Sárkány Viktória, Szabó Rebeka/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoport:               SIOK 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Magyar Sára, Gulyás Dorina, Darás Réka, Tőke Zsófi/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport:              SIOK 2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Kostyán Hajnalka, Poklos Zsuzsanna, Papp Evelin, Hardi Laura/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  4/B korcsoport:              SIOK 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Pusztai Noémi, Csepregi Brigitta, Kerekes Debóra, Farkas Nikolett, Varga Zsanett/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6/B korcsoport:              TISZK Krúdy Gy. Szak.i.        2. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Nagy Rebeka, Végh Eszter, Horváth Anna, Gallai Georgina/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2010/11 év eredményei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia Országos Döntő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pécs – 2011. 06. 11. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/B korcsoportSIOK  csapata 16. hely: a csapat tagjai –Hardi Laura ésPapp Evelin /Széchenyi I. Ált. I./Darás Réka / Vak B. Ált. I./

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kerekes Hanna /Beszédes Ált. I./

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Beke Veronika /Somogyi J. Á.I./

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/B korcsoport:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            SIOK csapata 8. hely: a csapat tagjai – Májer Virág,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Kostyán Hajnalka és

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Poklos Zsuzsanna /Széchenyi Ált. I./

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Papp Franciska és

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Farkas Nikolett /Vak B. Ált. I./

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6/B korcsoport:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Perczel Mór Gimn. csapata 1. hely: a csapat tagjai –

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                    Kekezovics Liliána

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       Kerekes Ramóna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       Ripszám Eszter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       Barta Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diákolimpia regionális döntő - Balatonboglár 2011. 04. 17.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perczel Mór Gimnázium: 6/B korcsoport 1. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                               Kekezovics Lilián, Kerekes Ramóna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                               Ripszám Eszter, Tóth Sára,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIOK csapata 4/B korcsoport              3. hely 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     




Weblap látogatottság számláló:

Mai: 6
Tegnapi: 9
Heti: 26
Havi: 348
Össz.: 85 156

Látogatottság növelés
Oldal: Eredmények csapat
SIÓFOKI SPORTGIMNASZTIKA EGYESÜLET - © 2008 - 2018 - sise.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:


▲   Itt: beregi barbara - Vatera.hu
X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »