SIÓFOKI SPORTGIMNASZTIKA EGYESÜLET

RITMIKUS GIMNASZTIKA

2016.04.30.

Kostyán Viola - 1. hely - Arany minősítés

Bartik Maja - 1. hely -  Arany minősítés

Kékesi Alexandra - 2. hely - Arany minősítés

Hózer Fanni - 1. hely - Arany minősítés

Farkas Nikolett - 1. hely - Arany minősítés

Darás Réka - 1. hely - Arany minősítés

Szabó Róza - 3. hely - Arany minősítés

Markó Csenge - 2. hely - Arany minősítés

Baján Marica - 4. hely - Ezüst minősítés

Szabó Gréta - 7. hely - Bronz minősítés

Kostyán Zsanett - 9. hely -  Bronz minősítés

 

2016. 03. 11. Széchenyi Kupa- Siófok

Kostyán Viola - Arany minősítés

Bartik Maja - Arany minősítés

Kékesi Alexandra - Arany minősítés

Hózer Fanni - Arany minősítés

Farkas Nikolett - Arany minősítés

Darás Réka - Arany minősítés

Szabó Róza - Arany minősítés

Markó Csenge - Ezüst minősítés

Baján Marica - Ezüst minősítés

Szabó Gréta - Ezüst minősítés

Kostyán Zsanett - Bronz minősítés

 

2015. május 3. BSEV országos döntő - Törökbálint

Kostyán Viola /szabadidő gyermek/ és  Darás Réka /középhaladó junior/ - bronz minősítés

Papp Evelin/ középhaladó junior/, és Farkas Nikolett /középhaladó felnőtt/ - ezüst minősítés

2015. március 28. BSEV regionális döntő - Kaposvár

Kékesi Alexandra, Devecz Dorisz /középhaladó gyermek/, Hózer Fanni /szabadidő serdülő/, Kostyán Zsanett /szabadidő gyermek/  -   bronz minősítés

Nagy Viktória /középhaladó serdülő/ - ezüst minősítés

Kostyán Viola /szabadidő gyermek/, Papp Evelin és Darás Réka / középhaladó junior/, Farkas Nikolett /középhaladó felnőtt/ - arany minősítés

 

 2014. május 31-jún.1. Monor - BSEV Országos Döntő

középhaladó serdülő kategóriában:

Darás Réka bronz minősítést szerzett. Elnyerte a legjobb előadó különdíjat.

Papp Evelin bejutott, de nem vett részt.

középhaladó felnőtt kategóriában:

Farkas Nikolett bronz minősítést szerzett.

Kelemen Debóra bejutott, de nem vett részt.

 

 

2014. márc. 29. Nagyatád - BSEV reg. döntő

szabadidő gyermek kategóriában:

Balogh Szonja és Szabó Rebeka – ezüst minősítést szerzett.

középhaladó gyermek kategóriában:

Nagy Viktória – ezüst minősítést szerzett.

középhaladó serdülő kategóriában:

Darás Réka ezüst minősítést szerzett.

Papp Evelin arany minősítést szerzett.

középhaladó felnőtt kategóriában:

Farkas Nikolett arany minősítést szerzett.

Kelemen Debóra ezüst minősítést szerzett.

Az elért pontszámok alapján országos döntőbe továbbjutott versenyzők: Darás Réka, Papp Evelin, Farkas Nikolett és Kelemen Debóra.

Balláné Farkas Gabriella az egyesület elnöke és edzője átvehette a legjobb koreográfiáért járó oklevelet Papp Evelin szabadgyakorlatának koreografálásáért.

 2015. 03.20. Széchenyi Kupa - Siófok

A SISE versenyzői közül arany minősítést szereztek:

-          Kostyán Viola, Devecz Dorisz, Kékesi Alexandra, Nagy Viktória, Darás Réka, Papp Evelin, Farkas Nikolett

                                ezüst minősítést szereztek:

Kostyán Zsanett, Hózer Fanni

2013. máj. 24-26. Nagyatád - BSEV Országos döntő

 

Középhaladó serdülő:       Papp Evelin - bronz minősítés

                                         Darás Réka - bronz minősítés

                     junior:          Farkas Nikolett - bronz minősítés

szabadidősport gyermek: Balogh Szonja - ezüst minősítés

 

2013. ápr. 19. Zrínyi Kupa- Kaposvár

Középhaladó serdülő:        Papp Evelin - ezüst minősítés

                                     Darás Réka - bronz minősítés

Középhaladó junior:         Kelemen Debóra - arany minősítés

                                      Farkas Nikolett - ezüst minősítés

Szabadidősport gyermek: Balogh Szonja - arany minősítés

                                      Szabó Rebeka - ezüst minősítés

2013. márc. 23. - Nagyatád

BSEV regionális döntő:

Középhaladó serdülő:      Papp Evelin - arany minősítés

                                        Darás Réka - ezüst minősítés

Középhaladó junior:         Kelemen Debóra - arany minősítés

                                         Farkas NIkolett - ezüst minősítés

Szabadidősport gyermek: Balogh Szonja - ezüst minősítés

                                         Szabó Rebeka - bronz minősítés

Az arany és ezüst minősítést szerzett sportolóink jutottak tovább az országos döntőbe. /első 6 helyezett/

 

2013. március 14. Széchenyi Kupa-Siófok

középhaladó serdülő:

Papp Evelin - arany minősítés

Darás Réka - arany minősítés

középhaladó junior:

Kelemen Debóra - arany minősítés

Farkas Nikolett - arany minősítés

szabadidősport gyermek:

Balogh Szonja - arany minősítés

Szabó Rebeka - ezüst minősítés

 

2012. május 12. BSEV egyéni országos döntő

 

Kezdő gyermek: Papp Evelin bronz minősítés

     Legjobb korreográfia különdíjat átvehettem Evelin szabadgyakorlatáért.

 

                          Farkas Nikolett ezüst minősítés

 

2012. márc. 31. BSEV egyéni regionális döntő

 

Kezdő kisgyermek kat. - Kerekes Luca - bronz minősítés

Kezdő gyermek kat.    -  Papp Evelin arany minősítés

                                      Hardi Laura ezüst minősítés

                                      Darás Réka - bronz minősítés

Ez a 3 fő, csapatot alkotba bronzérmet szerzett a csapat versenyben.

Kezdő junior kat.         -  Farkas Nikolett - arany minősítés

Az arany minősítést elért versenyzők jutottak tovább az országos döntőbe.

 

2012. márc. 10. Széchenyi Kupa

 

Kezdő kisgyermek kategória:    Kerekes Luca -  arany minősítés

Kezdő gyermek kategória:        Papp Evelin - arany minősítés

                                                 Darás Réka  - ezüst minősítés

                                                 Hardi Laura - ezüst minősítés

kezdő junior kategória:            Farkas Nikolett - arany minősítés

 

                2011.

Berczik Sára Emlékverseny

Országos döntő: 2011. 05. 27-28 - Nagyatád

Farkas Nikolett - bronz oklevél

Papp Evelin - ezüst oklevél

Györke Olivia - bronz oklevél

Kekezovics Liliána - ezüst oklevél

 

regionális döntő 2011. 04.03.

kezdő serdülő kat.:       Farkas Nikolett - arany oklevél

kezdő gyermek kat.:     Papp Evelin - arany oklevél

                                     Hardi Laura - ezüst oklevél

                                     Kostyán Hajnalka - ezüst oklevél

             mint csapat ezüst oklevél

 

haladó felnőtt kat.:       Kekezovics Liliána - arany oklevél

                                     Györke Olívia - arany oklevél

 

Az aranyoklevelet elért versenyzők továbbjutottak az országos döntőbe, mely 2011. 05. 28-29-én, Nagyatádon lesz.

 

Széchenyi kupa - 2011.02.25.

gyermek kezdő korcsoport:

- Papp Evelin          -  arany minősítés

- Kostyán Hajnalka - arany minősítés

- Hardi Laura          - arany minősítés

haladó felnőtt korcsoport:

- Kekezovics Liliána - arany minősítés

serdülő kezdő korcsoport:

- Farkas Nikolett     - arany minősítés

Berczik Sára Emlékverseny

regionális döntő 2010. 03. 21. Nagyatád

Kisgyermek - kezdő kategória:

                    Papp Evelin 1. hely

                                   és a legjobb előadó különdíjat is elnyerte

Gyermek - kezdő kategória:

                    Kostyán Hajnalka 7. hely

Serdülő - kezdő kategória:

                    Kelemen Debóra 2. hely

                    Milei Fanni 3. hely

Felnőtt - haladó kategória:

                   Kerekes Ramóna    1. hely

                   Kekezovics Liliána 3. hely

                   Györke Olivia         4. hely

                   csapatban               1. hely

 

Az első 6 helyezett egyéni és az első 3 helyetett csapat jutott tovább az országos döntőbe, ami novemberben kerül megrendezésre.





Weblap látogatottság számláló:

Mai: 18
Tegnapi: 26
Heti: 44
Havi: 500
Össz.: 86 791

Látogatottság növelés
Oldal: Eredmények egyéni
SIÓFOKI SPORTGIMNASZTIKA EGYESÜLET - © 2008 - 2018 - sise.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:


▲   Laptop 1 Ft-ért? Regisztrálj most! - Vatera.hu
X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »